• پرینتر سوزنی الیوتی Olivetti PR90 Plus Passbook

پرینتر سوزنی الویتی pr90 پلاس امکان ارتباط از طریق چند درگاه به صورت همزمان فول پورت سریال، پارالل و USB را دارد. از کالاهای مرتبط با آن می توان به پرینتر سوزنی الیویتی Olivetti PR2E Passbook، پرینتر سوزنی الیویتی Olivetti PR4 SL Passbook و پرینتر سوزنی جولی مارک Jolimark BP-900K اشاره کرد.

این چاپگر سوزنی دارای سرعت 570 کاراکتر در ثانیه است و صفحه نمایش 20 کاراکتری(2 خط) جهت نمایش پیغام ها به وصرت واضح و کامل را دارد. 

در ادامه معرفی پرینتر سوزنی Olivetti PR90 باید بگوییم که سریع ترین پرینتر تحویل داری موجود در کشور است و قابل استفاده برای بانک ها، دفاتر پستی، آژانس های مسافرتی، مراکز بیمه، مراکز حمل و نقل و مراکز درمانی شامل: داروخانه، درمانگاه، بیمارستان می باشد.

لازم به ذکر است که پرینتر سوزنی الیوتی مدل PR90 Plus Passbook جایگزین پرینتر سوزنی الیوتی Olivetti PR9 Passbook شده است.

پرینتر سوزنی الیوتی Olivetti PR90 Plus Passbook قابلیت چاپ بر روی دفترچه بانکی تا ضخامت 2 میلی متر را دارا می باشد.

هم چنین پرینتر سوزنی PR90 الیوتی امکان تغذیه کاغذهای پیوست 10 cpi mode را دارد. 

از دیگر قابلیت های پرینتر Olivetti PR90 Plus Passbook پشتیبانی از انواع فرم های کاغذ به صورت تک برگ، سری و دفترچه می باشد.

پرینتر سوزنی PR90 Plus Passbook دارای هد چاپ با طول عمر معادل 400 میلیون کاراکتر است و امکان خواندن و نوشتن نوار مغناطیسی را دارد.


 لطفا در صورتیکه در رابطه با این پرینتر هر گونه مشکلی دارید با ما تماس گرفته تا بتوانیم شما را راهنمائی کنیم و در صورتیکه لازم باشد برای انتقال چاپگر شما جهت تعمیر اقدام شود .


شماره تماس جهت استفاده از واحد خدمات تعمیر و پشتیبانی: 88848074 021


    * خدمات پس از فروش این دستگاه پذیرفته می شود *نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

پرینتر سوزنی الیوتی Olivetti PR90 Plus Passbook

  • تولید کنندگان الیوتی - Olivetti
  • کد محصول: Olivetti PR90 Plus Passbook
  • موجودی: در انبار
  • 0تومان